Váš osobný šperk

Mať svoj osobný liečivý šperk z kameňov, ktoré budú účinkovať presne na to, po čom túžite, je ako vyliezť na Gerlach. Ten pocit uspokojenia, jedinečnosti, odvahy  je niečo, o čom mnohí snívate. Veľmi rada pre Vás zostavím Váš osobný šperk, vyberieme spolu tie najúčinnejšie polodrahokamy a drahokamy a vytvorím unikát, ktorý bude len Váš. Proces výroby bude prebiehať nasledovne:

  1. Odošlete objednávku “Váš osobný šperk”.
  2. Do emailu dostanete link na formulár s otázkami, na ktoré odpoviete a odošlete formulár, alebo pošlete mi vyplnený formulár späť na info@liecive-sperky.sk .
  3. Zaplatíte za konzultáciu buď platobnou kartou, alebo na bankový účet. Poplatok za konzultáciu je stanovený paušálne na 30euro. V tejto sume nie je zahrnutá finálna cena šperku.
  4. Po obdržaní platby a odpovedaní všetkých otázok Vás budem kontaktovať s návrhom kameňov a rozbehneme výrobu Vášho osobného šperku.
  5. Keď bude šperk hotový, dohodneme sa na finálnej cene podľa použitých kameňov a doplatok za šperk môžete uhradiť buď dobierkou, na bankový účet, alebo platobnou kartou. V cene konzultácie je výroba jedného šperku (náramok/náhrdelník/prsteň/náušnice). Každý ďalší šperk bude zúčtovaný plnou predajnou sumou, už bez sumy konzultácie. 
  6. Váš osobný šperk Vám pošlem poštovým kuriérom, prvou triedou, doporučene.

Váš osobný šperk bude jedinečný, originálny, unikátny, vytvorený presne pre Vás.  Nikomu inému nebudem robiť rovnaký dizajn.

Ďakujem, že mi dôverujete a môžem pre Vás vytvoriť šperk, ktorý Vám pomôže.